SYFA u-21 Scottish Cup - 2020
rd.3 -  Jan 4
Cambuslang.R 5-0 Kilwinning.R
Clyde 6-0 Shettleston
E.Kilbride.Gold 0-2 Tower.Hearts
Harmony.Row 6-4 Pollok
R.Glencairn 3-1 Finnart 
rd.2 - Jan 11
Greenock.HSFP - Linwood
rd.3 - Jan 11
Drumchapel.UPYM - Johnstone.B
Larkhall.Th - Wishaw.WW
tba ..
Greenock/Linwood - Inverclyde
q-finals - Jan 25
Tower.Hearts - R.Glencairn
Harmony.Row - Drumchapel/Johnstone
Linwood/Greenock/Inverclyde - Larkhall/Wishaw
Cambuslang.Rangs - Clyde

SYFA u-19 Scottish Cup - 2020
rd.5 - Jan 25
E.Craigie - Inverurie.LW
Fairmuir.BC - Mill.United
Giffnock.SC - E.Kilbride.Blue
Forfar.WE - Neilston.Jnrs
Glenvale - Cambuslang.Rngs
Leith.Ath - Airdrie BC
Spartans - Clydebank
Valspar - St.Peters

SYFA u-16 Scottish Cup - 2020
rd.5 - Jan 25
Kilwinning.Rngs - Dundee.Celtic.BC
Blue.Brazil.BC - Cumb.Colts
Glenvale - Tynecastle
Dyce.BC - Hampden.BC
Coylton - Larkhall.Th.Blue
Peebles - Motherwell.Comm
Kilsyth.Ath - Hutchison.Vale
LK.Galaxy - Musselburgh.Windsor

SYFA u-14 Scottish Cup - 2020
rd.5 - Jan 25
Erskine - Mossend
Kennoway.SH - Portobello.Comm
Milton - Airdrie,Real
Dyce.BC - Rossvale
Linwood.Rangs - Larbert 
Knightswood.White - Gairdoch.Un
Scotland.BC - Hutchison.Vale
Blair/Spartans - Galston.YFC
SYFA u-21 Lady DarlingCup - 2020
rd.3 - Jan 4
Dalziel BC 2-1 Busby.Am
Barrhead.YC 6-0 Vale.of.Leven
Kilsyth.Ath 1-0 Paisley.FC
Rossvale 1-0 Renfrew
rd.3 - Jan 11
Calderbraes - Gartcairn
Arthurlie.Jnr - Pollok.Juvs
Antonine -Erskine.YC
tba ..
Greenock/Linwood - Largs.Th
q-finals - tbc
Rossvale - Arthurlie/Pollok
Barrhead.YC - Kilsyth
Linwood/Greenock/Largs - Dalziel.BC
Antonine/Gourock - Calderbreas/Gartcairn

SYFA u-17 Scottish Cup - 2020
rd.5 - Jan 25
Hillwood - Milton
Edin.City.White - Dumbarton.Riverside
Kilwinning.Rngs - Glenburn.MW
Bellfield - Westerton.Un
Falkirk.Comm.Blue - Blantyre.SA
CBC Hilton - Johnstone.Burgh
Cumb.Colts - Glenvale
Wishaw.WW - Barrhead.YC

SYFA u-15 Scottish Cup - 2020
rd.5 - Jan 25
Gairdoch.Un - Hutchison.Vale
Cove.BC - Eddlewood.BC
Kilwinning.Rngs - Fairmuir.BC
Glenvale - Giffnock.North
Braehead - Olm 2005
Greig.Park - Dyce.BC
Galston.YC - Eastend.Lewis
Lasswade.Th - BoD.Albion

SYFA u-13 Scottish Cup - 2020
rd.6 - Jan 25
Portobello.Comm - Scone.Th/Glenburn.MW
Gairdoch/Dunipace - E.Stirlings
East End.Un - Milton.Rovs
Edin.South - LK.Galaxy.Blue
East.End.Lewis - Jimmy.Johnstone
AM.Soccer - Rossvale
Thorn.Ath - E.Kilbride.YC
Thistle.Youth - Musselburgh.Windsor

Make a free website with Yola